2.19.2020

0 yılı aşkın süredir firmalarda “Caz ile Liderlik” konulu eğitimler veren Tunçel Gülsoy ile Sosyal Müzik’in yolları ne mutlu ki kesişti!

Yönetici Koçu, Mentor, Konuşmacı, Danışman, ve Açık Radyo’da Caz Programcısı olan eğitim gurusu, firmalarda Yöneticiler için Koçluk B...

2.18.2020

Sosyal Müzik’le aynı idealleri paylaşan, iş kültürünü müzik etkinlikleriyle dönüştürmek ve iş yerinde uyum yaratmak amaçlarıyla 2007’den beri Londra’da hizmet veren MIO (MusicInOffices), Sosyal Müzik’in ilk uluslararası çözüm ortağı oldu!

Citibank, Aviva, Deloitte gibi...

2.16.2020

Artık ikinci evimiz olan Beşiktaş Container’da 25 Ocak'ta gerçekleşen atölyemizin katılımcılarından Bulut Çakmak, izlenimlerini BantMag’a yazdı. Yazıyı okuduğumuzda vermek istediklerimizi verebildiğimizi düşünüyor ve mutlu oluyoruz :)

Okumak için tıklayın >>

Geçtiğimi...

2.13.2020

Satışın Bilimi, Satışın Sanatı ile buluşuyor.

Bilimsel ve sonuç odaklı yaklaşımla düzenlediği satış eğitimleri ile Kurumsal Eğitimlerin aranan ismi Satış Terzisi, Sosyal Müzik’in içerik ortağı.

Kısaca çözüm ortağımız Satış Terzisi;

  • Türkiye’de sadece kendisinin uygulam...

2.7.2020

Seyahat ve ev paylaşımı ile dünyada barış ve hoşgörü yaratmayı amaçlayan Servas derneği Birleşik Krallık üyeleri ile çok keyifli bir mini atölye ve konser deneyimini paylaştık.
 

Servas’ın uluslararası buluşmalarından birinde Sosyal Müzik Atölyesi’ni gerçekleştirmek üze...