2.28.2020

Sosyal Müzik hakkındaki haberler / gelişmeler artık istemuzik.com'da.

Kurumlarda motivasyonu arttırmaya yönelik tüm müzik hizmetlerini İstemuzik.com altında toplayan Otopark Müzik ekibi şirketlerde aşağıdaki hizmetleri veriyor.

  • Sosyal Müzik ®

  • Şirket Şarkısı / Şi...

2.19.2020

0 yılı aşkın süredir firmalarda “Caz ile Liderlik” konulu eğitimler veren Tunçel Gülsoy ile Sosyal Müzik’in yolları ne mutlu ki kesişti!

Yönetici Koçu, Mentor, Konuşmacı, Danışman, ve Açık Radyo’da Caz Programcısı olan eğitim gurusu, firmalarda Yöneticiler için Koçluk B...

2.18.2020

Sosyal Müzik’le aynı idealleri paylaşan, iş kültürünü müzik etkinlikleriyle dönüştürmek ve iş yerinde uyum yaratmak amaçlarıyla 2007’den beri Londra’da hizmet veren MIO (MusicInOffices), Sosyal Müzik’in ilk uluslararası çözüm ortağı oldu!

Citibank, Aviva, Deloitte gibi...

2.16.2020

Artık ikinci evimiz olan Beşiktaş Container’da 25 Ocak'ta gerçekleşen atölyemizin katılımcılarından Bulut Çakmak, izlenimlerini BantMag’a yazdı. Yazıyı okuduğumuzda vermek istediklerimizi verebildiğimizi düşünüyor ve mutlu oluyoruz :)

Okumak için tıklayın >>

Geçtiğimi...

2.13.2020

Satışın Bilimi, Satışın Sanatı ile buluşuyor.

Bilimsel ve sonuç odaklı yaklaşımla düzenlediği satış eğitimleri ile Kurumsal Eğitimlerin aranan ismi Satış Terzisi, Sosyal Müzik’in içerik ortağı.

Kısaca çözüm ortağımız Satış Terzisi;

  • Türkiye’de sadece kendisinin uygulam...

2.7.2020

Seyahat ve ev paylaşımı ile dünyada barış ve hoşgörü yaratmayı amaçlayan Servas derneği Birleşik Krallık üyeleri ile çok keyifli bir mini atölye ve konser deneyimini paylaştık.
 

Servas’ın uluslararası buluşmalarından birinde Sosyal Müzik Atölyesi’ni gerçekleştirmek üze...

1.9.2020

Türk - Alman Topluluğunun kültür yayınlarından MAVİBLAU dergisi bu ayki sayısında Unlimited Hearts projesini ve ‘Do it like Anna’ şarkısının yaratım sürecini anlatmış. Bize de gururlanmak düştü :)

‘’Dokuz beyaz plaka İstanbul’daki Palavra Art Cafe’nin ortasında yerde du...

12.31.2019

2019’da Sosyal Müzik atölyelerinde katılımcıların yarattıları şarkılardan bazıları Yeşil Diye Bir Renk, Nehir Olur Tek Bir Damla, İçimde Yaşam Var, Do It Like Anna / Çocuk Ol Anla… Üzerine düzenlemeler yaptık, klipler çektik. Ortaya - bizce- muhteşem işler çıktı! Gönül...

12.31.2019

5 farklı şehirde, 44 atölye, yaklaşık 2.500 katılımcı, 27 Bireysel ve Kurumsal atölye, 8 Sosyal Sorumluluk Projesi, 3 Festival, 3 Konferans, 3 Sanat Projesi… Ne mutlu hepsini bir yıla sığdırmışız :) Darısı 2020’nin başına!

12.30.2019

Acıbadem Sağlık Grubu yeni yıl etkinliği kapsamında bu kez de çocuklar ve aileleriyle Sosyal Müzik yaptık.

Çocuklara hem moral hem de geleceğe dair umut verebildiysek ne mutlu bize!

#yeniyıl #ilham @acibademsaglik #sosyalmüzik #doğaçlama #müzik #atölyesi

Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar

February 7, 2020

December 30, 2019

Please reload

Arşiv